KURUMSAL

BAYİLİK AVANTAJLARI

Osmanlı Kahvecizade, bayilik verdiği işletmelere birçok fayda sağlamaktadır. İsterseniz bu faydalara birlikte göz atabiliriz.

  1. Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.
  2. Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyoruz. Size işleyen bir Osmanlı Kahvecizade şubesi teslim ediyoruz.
  3. Sizinle tüm aşamaları mevcut konseptimize uygun olarak açık maliyet ve şeffaf olarak paylaşıyoruz. Sizin için en avantajlı olanı uyguluyoruz.
  4. Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
  5. Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyoruz. (Örneğin: Kahve ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, pasta ürünleri vb.)
  6. Size, hazır işleyen bir şubeyi, sizin adınıza kurup size eksiksiz olarak teslim ediyoruz
  7. Düzenli olarak ve gerekli durumlarda, şubeyi sizin adınıza denetleyerek markanın standartlarının her şubemizde aynı olmasını sağlıyoruz.

Lütfen yatırım yapmayı düşündüğünüz bölge de size en uygun Osmanlı Kahvecizade için bize ulaşın. Size en uygun olan Osmanlı Kahvecizade Cafe konseptini birlikte belirleyelim. Sizi karlı bir yatırıma, Osmanlı Kahvecizade ailesinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

Osmanlı Kahvecizade Cafe Bayilik iletişim Bilgileri

Web: www.osmanlıkahvecizade.com

Mail: info@osmanlikahvecizade.com

Merkez Adres: Atatürk mahallesi Bandırma Caddesi No/2A Karesi Balıkesir

Telefon Numarası: 0850 303 07 68