KURUMSAL

BAYİLİK ŞARTLARI

Sizleri Türkiye’nin genç, dinamik ve iddialı zincir markası olmaya aday Osmanlı Kahvecizade Cafe‘de karlı bir yatırıma davet ediyoruz.

Sektördeki emsallerinden konsepti, menüsü, personel çizgisi ve iddialı ürünleri ile gördüğünüzde farkını anlayacağınız markamızda gelin siz de önemli bir çözüm ortağımız olun.

ÖZEL KONSEPTİMİZ SİZİ BEKLİYOR

Osmanlı Kahvecizade Cafe olarak öncelikle hedefimiz marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmaktır. Aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmayı hedeflemekteyiz.

OSMANLI KAHVECİZADE BAYİLİK BİLGİLERİ

Osmanlı Kahvecizade Cafe Bayilik

Ürün Hizmet Kapsamı: Cafe

Bayilik Veren Firma: Osmanlı Kahvecizade Cafe

Firmanın Kuruluş Yılı : 2016

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl: 2017

Bayiye Ait Şube Sayısı: 3

Bayilik Giriş Bedeli : İsim Hakkı Bedeli İstemiyoruz

Cirodan Kar Payı : ortalama %3 – %5

Kapalı Alan Metrekare: Ortalama 2.500 ₺

Açık Alan Metrekare: 2.000 ₺

Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımızla aynı yolda yürümektir. Bununla birlikte iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız amacıyla gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır.

Sizin için hazırladığımız avantajlı bayilik ve franchise şartlarımızla siz de kolayca Osmanlı Kahvecizade Cafe sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı franchise şartlarındaki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ’ni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır.