KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Osmanlı Kahvecizade olarak yolculuğumuza “Kırk yıl değil bir ömür hatırınız var” sloganıyla başladık.

2016 yılında başlayan bu yolculuğumuza, sizlerle birlikte Türkiye’nin dört bir yanında Osmanlı Kahvecizade olarak buluşalım istedik.

OSMANLI KAHVECİZADE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Osmanlı Kahvecizade, 2016’den bu yana çok kısa bir süre içerisinde değerli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerledi. Yolumuzda Osmanlı Kahvecizade ailesi olarak kalitemizden ödün vermeden ilerlemekteyiz. Osmanlı Kahvecizade’nin özel ürünleri olan kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan Türk Kahvesi, sizlere daha önce tatmadığınız kahve keyfini yaşatır. Deniz kumu ateşinde sabırla pişen kahvelerimiz usta baristaların ellerinden geçer, Türk Kahvesi eşsiz kokusu, aroması ve bol köpüğü ile sizler için özenle servis edilir.

EN ÖZEL KAHVE ÇEKİRDEKLERİ

Her bir Osmanlı Kahvecizade şubesinde aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı, dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerinin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütülüp kavrulmasındadır. Şüphesiz ki bu kaliteyi sürdürebilmek, geliştirebilmek ve sizlere daha iyi sunabilmek adına aralıksız çalışıyoruz…