KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı güven ortamının sağlandığı bir çizgide ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirme fikri yer almaktadır. Merkezi Balıkesir’de bulunan Osmanlı Kahvecizade, kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir. Hedefimiz Osmanlı Kahvecizade mağazalarımızı ve ürünlerimizi sadece Türkiye’de değil yurt dışında da temsil edecek yatırımcılara ulaşmaktır.

Osmanlı KAHVECİZADE EĞİTİMLERİ

Merkezimizde ve mağaza kurulumundan sonra şubede de bu eğitimlerin tamamlanması tarafımızdan yapılmaktadır.

Mağazamızın bulunacağı lokasyon tespitinden sonra ve fizibilite raporlarının olumlu olması durumunda sırasıyla aşağıdaki adımlar izlenir;

1- Sözleşme

2- Proje

3- Anahtar Teslim Konsept Kurulumu

4- Personel Eğitimi

5- Satışa Başlama

Yatırım koşullarımızı uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi dinlemek isteriz. Mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar varsa da sizinle paylaşmak isteriz.

Franchise başvurularımız telefon, mail veya merkezimizde bizzat yapılabilmektedir. Başvurunuz üzerine yatırım koşullarımızı değerlendirmenize sunar, işbirliği temenni ederiz.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

  • Uygulama kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti artırmak
  • Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmek
  • Çözüm ortaklarımızla birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak
  • Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın yeterliliğini başarılarını artırmak
  • Rısklerı en aza indirecek önlemleri almak, çalışma ortamlarını güvenli hale getirmek ve çalışanlarımızın sağlığını korumak
  • Marka bilinirliliğini artttırmak ve müşteri güvenini sağlamak